ROLETY chránia súkromie pred zvedavými pohľadmi a majú vplyv na vytvorenie príjemnej klímy v interiéri.

V našej ponuke nájdete:textilne rolety

  • interiérové rolety
  • exteriérové rolety

Výhodou interiérových roliet je najmä ich dekoratívna funkcia. Výhodou použitia roliet v exteriéri je možnosť úplného zatemnenia a v prípade ich zatvorenia aj ich tepelno-izolačná funkcia.

Túžite po moderne riešenom interiéri s estetickým vzhľadom a príjemnou atmosférou bývania?

Ak už Vás nebaví čistiť klasické žalúzie, potom vyskúšajte INTERIÉROVÉ ROLETY. V prípade použitia interiérových roliet ide najmä o vytvorenie farebného dojmu. Atmosféru interiéru zatienenú roletou dotvára jednoduchý a moderný dizajn kvalitného ovládacieho mechanizmu.

V súčasnosti sa už rolety nevyrábajú z plátna. Väčšina materiálov, ktorá sa používa na výrobu interiérových textilných roliet je opatrená antistatickou protiprachovou úpravou, takže rolety dlho vydržia bez čistenia.

Vyberte si zo širokej ponuky interiérových látkových roliet.

Klasické textilné rolety sa väčšinou montujú nad okno, pričom rozhodujúcim údajom pre správne rozhodnutie je možnosť otvorenia okna v prípade stiahnutej rolety. Tento typ roliet sa podobne, ako žalúzie, ovláda pomocou retiazkového ovládania, prostredníctvom stenového alebo diaľkového ovládača. Interiérové rolety môžu byť vybavené aj automatickou brzdou, takže ich zastavíte bez problémov, kdekoľvek chcete a bez nutnosti uchytenia ovládacej retiazky. V prípade výberu ovládania guličkovou retiazkou odporúčame využiť ponuku dekoratívnych závaží.

EXTERIÉROVÉ ROLETY sú veľmi obľúbeným spôsobom tienenia. Najmä pri novostavbách rodinných domov sú rovnako ako exteriérové žalúzie už takmer súčasťou bežného vybavenia. Výhodou vonkajších roliet je nielen účinná ochrana proti nežiaducemu slnečnému žiareniu, ale aj ochrana okien pred poveternostnými vplyvmi.