Výhodou interiérových horizontálnych žalúzií je nenáročnosť na stavebnú predprípravu. Žalúzie ako tieniace prvky bez pochyby podliehajú aktuálnym módnym trendom. Široké spektrum farieb a materiálov interiérových horizontálnych žalúzií umožňuje kedykoľvek prispôsobiť interiérové tienenie dizajnu priestorov.

Interiérové horizontálne žalúzie s hliníkovou lamelou

Interiérové horizontálne žalúzie s bambusovou lamelou

Hľadáte tieniacu techniku, ktorá urobí Váš interiér výnimočným? Objednajte si interiérové bambusové žalúzie! Horizontálne žalúzie z bambusu sa montujú buď priamo na rám okna, do ostenia alebo na stenu ako atraktívny deliaci prvok interiérov.
 
 
bambusove_zaluzie
Ponúkame  žalúzie z lisovaného bambusu v širokej ponuke farebných odtieňov.
Bambusové lamely sú štvornásobne lakované s dvojitou UV ochranou, čo zaručuje dlhodobú stálosť farby. Vzhľadom na minimálnu vzdušnú nasiakavosť sú bambusové žalúzie vhodným riešením do každého priestoru, vrátane kúpeľní či bazénových miestností.
 
Lamely žalúzií sú pevné, pružné, stálofarebné, odolné voči vode a slnečnému žiareniu. Oproti dreveným sú však ľahšie a tenšie. K-system má v ponuke bambusové žalúzie so šírkou lamely 25mm, ktoré je možné ovládať paličkou a šnúrkou alebo guličkovou retiazkou. Bambusové žalúzie so šírkou lamely 50 mm je možné ovládať šnúrou, paličkou alebo prostredníctvom motora.
 
Na rozdiel od drevených lamiel je hrúbka bambusovej lamely iba 1,5 mm, čo podstatne znižuje výšku nábalu. Spodné a vrchné ukončenie žalúzie je riešené s použitím masívneho profilu. Všetky farebné časti žalúzie, vrátane rebríčkov a šnúr, sú farebne zladené s odtieňom použitých lamiel.